Oferta pune per operator ne call center ne.

.

. Eja regjistrohu qe mos humbasesh asnje oferte!.

al eshte nje platforme marketingu online per publikimin e njoftimeve me interes per individ dhe profesionist.

Mar 19, 2023 · Pagesa 600 Euro 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem 📋 Lexo detajet.

Njerezit perdorin. Tirane Ndaje Oferta Pune 24/05/2023 18:40 Post ID: 136654. al Per te cbllokuar llogarine tuaj, ju lutem na kontaktoni duke na derguar dhe te dhenat tuaja ne: Email: info.

The Athenaeum Hotel & Residences require enthusiastic and highly motivated individuals to join our successful team.

May 24, 2023 · Oferta Pune ne Tirane, Profesioni agjent call center , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 150,000 Leke. May 24, 2023 · Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 45,000 Leke. .

Eja regjistrohu qe mos humbasesh asnje oferte! : 06857584855 Register. .

Part time job dhe oferta profesionale online.

Njoftime.

Tirane,Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo. fc-falcon">Njoftime pune per punesim me/pa eksperience.

Oferta Pune Kerkohen Operatore Per Gjuhen Spanjolle, Greke ,Gjermane Dhe Italiane Ne Durres Dhe Tirane. .

.

ekonomiste - Punë Të gjitha në Tiranë. adresa: parku, tek fusha e alidemit afati i fundit i aplikimit: 10/06/2023 20:07. Vende/oferta pune nga te gjitha fushat me pagat me te larta ne treg vetem ne platformen iweb.

Njoftime Pune Cdo Dite!, Oferta Pune ne Tirane, Durres dhe ne Gjithe Shqiperine,. Tirane Ndaje Oferta Pune 24/05/2023 20:15 Post ID: 136679. shtepi me qera shtepi ne shitje njoftime pune makina ne shitje house for sale twist bar aa pb9ns6b cars for sale business property for rent houses for sale in albania albania house rental site private house in tirana bed station. . Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Tiranë ose.

.

. Kerkohet:Punonjes/e fast food Mosha E Pa Percaktuar.

com.

Pagesa: 45,000 Leke: Pozicioni.

TIRANE Arsim.

.

.